Let op! Uw browser is verouderd, dit kan negatief effect hebben op de gebruikerservaring. Download Chrome
X
Covadis lanceert nieuwe site voor aanstaande collega’s

Wil jij ook bij het tofste softwarehuis van Gelderland werken?

Covadis heeft een nieuwe site gelanceerd. Op deze kersverse plek lees je alles over het wel en wee van ons softwarehuis, maar ook over de potentiele werkplekken. Je leest hier eveneens hoe jij ook Covadiaan wordt. Als je wilt werken bij Covadis, surf je naar werkenbijcovadis.nl

Op deze site zie je onze vacatures overzichtelijk staan. Bovendien vind je veel leuke extra info over Covadis. Dan hebben we het niet alleen over blogs en nieuwsberichten.

Collegas aan de mariokart
Collegas aan de mariokart

Vacatures

Als je bij Covadis wilt komen werken, afstuderen of stagelopen, is dit de site waar jouw avontuur start. Naast details over vacatures vind je ook meer info over de cultuur, werkomgeving, projecten, opdrachtgevers en collega’s.

Op deze site lees je over de mogelijkheden bij Covadis met betrekking tot opleidingen. Zoek je een stageplek? Op deze site staat wat je moet doen, inclusief de ervaringen van oud-stagiairs. Wil je in het Innovatielab werken? Dan is dit de plek waar je extra info leest over deze plek voor IT-avonturiers.

Ons team

Op de nieuwe site lees je uiteraard ook over alle extra’s die Covadis doet. Denk aan onze sport- of gameclub plus de events en kennissessies die we organiseren. Al de leuke extra’s staan op de site. Wil je meer weten over ons team? Ook over de collega’s leer je de leukste feitjes. Wist je dat we samen zwaarder wegen dan een volwassen neushoorn? Kijk, die info pak je toch even mee. Inmiddels willen we graag de olifant overtreffen, dus kom ook solliciteren bij Covadis.

Bovendien werken er nog steeds geen knappe mensen hier, daar zouden we ook iets aan willen doen. Ken je een knappe kop voor Covadis? Laat het ons weten.

Wij werken o.a. voor

Venstertechniek logo
Bolletje logo
Cadac Group Logo Transparant
Logo Mondriaan Fonds
Van Raam logo
Prorail logo
Logo waterschap trans 1
Rademaker logo
Beeckestijn Business School logo
Sigmax Logo
Nieuwestroomlogopayoffblauw v2
Forever direct logo
Cooper Vision Logo Groot
Morsinkhoff Rymoplast
Ferro techniek
Concrefy logo
Van Boekel Logo
Qoffy Logo RGB hor Zwart blauw
Mombarg beton
Senefelder logo

Hoi! Ik ben Addick. Wil je vrijblijvend sparren?

Covadis addick werkt